Камінь-Каширська міська рада реалізує соціальний проєкт грантової Програми СИЛА ЖІНОК

Дата: 20.01.2023 14:38

Камінь-Каширська міська рада з початку 2023 року реалізує проєкт грантової Програми СИЛА ЖІНОК.

В рамках програми підтримки жіночих ініціатив СИЛА ЖІНОК придбано 500 комплектів засобів особистої гігієни (шампунь, мило, зубна паста, пральний порошок) для внутрішньо переміщених осіб (300 комплектів) та для одиноких жителів громади, які обслуговуються в комунальній установі "Центр надання соціальних послуг Камінь-Каширської міської ради" (200 комплектів) на загальну суму 99000 гривень.

Допомога передається волонтерами волонтерського хабу на базі ЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей» №2 Камінь-Каширської міської ради.

Очільник Камінь-Каширської громади Віктор Пась висловив слова вдячності координаторці програми Дар’ї Мустафіній за небайдужість, щедрість душі та співпереживання.

Програма СИЛА ЖІНОК організована громадською організацією «Інститут партнерства та сталого розвитку» в рамках проєкту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та партнерів програми: Urgent Action Fund for Women's Human Rights, Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE Ukraine) за інформаційної підтримки національного проєкту з розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес.

Разом до перемоги!

Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради Надія Савчук