Допомога Фондом ООН у галузі народонаселення у сфері запобігання та протидії домашньому насильству

Дата: 16.02.2023 16:14

У 2021 році були здійснені важливі кроки у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Створено Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, у якому функціонує кризова кімната для забезпечення постраждалих місцем безпечного, тимчасового та цілодобового перебування, надання психологічної допомоги та юридичної підтримки. В  2023 році в рамках проекту та результаті тісної співпраці з Фондом ООН у галузі народонаселення було придбано меблі, комп’ютерну техніку, холодильник, пральну машину та інше обладнання для денного центру та кризової кімнати. Для міста є надзвичайно важливим, щоб постраждалі громадяни отримували належну психологічну та соціальну допомогу, а також, при потребі, мали надійне місце для безпечного тимчасового прихистку від кривдників. Вдячні нашим партнерам за підтримку та супровід проєкту.