Герої не вмирають – вони вічно живуть у наших серцях!

Дата: 20.02.2023 09:04

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні, справжніх патріотів, які поклали своє життя в ім’я кращої долі українського народу.

В ті лютневі дні УКРАЇНА і весь світ стали свідками жорстокості, нестримної, відчайдушної боротьби українців за демократичний, європейський вектор розвитку української держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь. Ціною власного життя поплатилися найкращі представники нації, більшість з них – молоді, натхненні та повні сил люди.

Небесна Сотня – наш біль і наша гордість, наші сльози і вдячність. Низько схиляємо голови у скорботі та пам’ятаємо Героїв, які боролися за гідність, честь, свободу, право бути українцями та будувати українську державу.

Нехай вічно живе пам'ять поміж нас про людей, які змінили історію нашої країни та вкотре показали, що УКРАЇНА - незламна держава!

Сьогодні ця боротьба продовжується і ми не скоремося. Ще один тиждень, який наближає нас до ПЕРЕМОГИ. Нехай він буде спокійним і мирним! ГЕРОЯМ СЛАВА!!! СЛАВА ЗСУ!!!

Міський голова     Віктор Пась