Боротьба за нашу свободу демонструє світові незламність українського народу.

Дата: 23.02.2023 09:44

Неймовірна людська мужність, сила, водночас відчай характеризують нашу реальність протягом майже року. Так, ми вистояли і вже ніколи не здамося. Загублено тисячі безневинних людських життів.

Рашисти будуть відповідати перед Богом за скоєні злочини. А ми продовжимо боротися з усіх сил, щоб назавжди поставити крапку у цій страшній війні, яка триває понад 9 років.

Знову ж таки прошу жителів нашої громади пам'ятати, що наші воїни розраховують на тилову підтримку. Страшне пекло, через яке проходять українські солдати щодня, забирає у них багато ресурсів та найстрашніше - життів.

Ми повинні зробити все можливе, аби наші Захисники були забезпечені необхідною технікою, одягом та продуктами харчування. Вони - наша надійна броня у час лютої війни.

Будьмо єдині, згуртовані, не піддаваймося паніці, довіряйте тільки правдивій та достовірній інформації. Тільки разом ПЕРЕМОЖЕМО ворогів. Ми вмотивовані, сильні та під надійним захистом наших Героїв і Бога. Все буде УКРАЇНА! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!

Міський голова     Віктор Пась