Камінь-Каширська міська рада отримала безкоштовно два вантажних автомобілі від муніципалітету Південне Курземе (Латвія)

Дата: 17.03.2023 14:44

Фото без опису​​​​​​

Офіційна делегація Камінь-Каширської міської ради на чолі з першим заступником Камінь-Каширського міського голови Анатолієм Шевчиком перебувала з робочим візитом 06-07 березня 2023 року в Республіці Польща.

Під час офіційного візиту відбулася зустріч з виконавчим директором муніципалітету Південне Курземе  Улдісом Варною та заступником голови  муніципалітету Південне Курземе Андрісом Янковскісом, фахівем відділу зі зв’язками з громадськістю муніципалітету Південне Курземе Крістіною  Дундур, які безкоштовно передали Камінь-Каширській міській раді два вантажних автомобілі VW TRANSPORTER, MERCEDES BENZ VITO 111 загальною оціночною вартістю 16255,00 євро від муніципалітету Південе Курземе Латвійської Республіки.

В зустрічі брав участь керівник Камінь-Каширського виробничого управління житлово-комунального господарства Олександр Зрум.

Вантажні автомобілі з Латвії вже передані Збройним силам України для виконання бойових завдань. Латишські друзі також передали гуманітарну допомогу українським захисникам.

Передача техніки Камінь-Каширській територіальній громаді відбувалася відповідно до Договору про співпрацю самоврядування Південно Курземського краю Латвійської Республіки і Камінь-Каширською міською радою.

Міжнародне українсько-латишське побратимство між Камінь-Каширською міською радою та муніципалітетом Південне Курземе стало завдяки участі у проєкті Асоціації малих міст України та Спілки місцевого самоврядування Латвії «Місцеве самоврядування об’єднує світ заради миру!».

Під час візиту делегати також обговорили про подальшу безкоштовну передачу автобусів Збройним силам України.

Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась передав сердечні вітання та подяку голові муніципалітету Південне Курземе Айварсу Приєдолсу та жителям  муніципалітету Південне Курземе за вже багаторазово надану гуманітарну допомогу нашій громаді при вторгненні російських   військ  в  Україну.

Разом до Перемоги!

Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради Надія Савчук