Виступ Савчук Надії про міжнародну співпрацю Камінь-Каширської міської ради на Першому Дитячому Міжнародному MINI-EDCAMP

Дата: 20.03.2023 15:22

На запрошення засновниці приватної школи онлайн «Твоя школа», голови ГО «ТВОЇ КРОКИ» Оксани Словік начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради Надія Савчук виступила онлайн 25 лютого 2023 року з презентацією «Особливості міжнародного співробітництва Камінь-Каширської громади в умовах воєнного стану» на Першому Дитячому Міжнародному MINI-EDCAMP «Мистецтво творити себе й майбутнє своєї країни» для української молоді 15-19 років по всьому світу.

Доповідачка розпочала виступ про важливість стратегічного бачення очільника громади. Зокрема, Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась пріоритетним напрямком роботи міської ради вважає створення необхідних умов для встановлення та поглиблення економічних, інвестиційних, соціальних, освітніх, екологічних, культурних та інших відносин з регіонами іноземних країн.

Спікерка Савчук Надія розповіла про діяльність відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради в умовах воєнного стану, а також надала вичерпні відповіді на цікаві запитання.

Відео «Особливості міжнародного співробітництва Камінь-Каширської громади в умовах воєнного стану»

З презентацією Особливості міжнародного співробітництва Камінь-Каширської громади в умовах воєнного стану можна ознайомитись за посиланням.

Відділ проєктної діяльності та міжнародного співробітництва Камінь-Каширської міської ради