Камінь-Каширська міська рада затвердила Програму інформатизації «Цифрова трансформація Камінь-Каширської ради» на 2023-2025 роки

Дата: 23.03.2023 08:30

Програма розроблена в рамках проєкту «Офіс впровадження цифрових рішень «Digital Volyn». Серед пріоритетних напрямів Програми «Цифрова трансформація Камінь-Каширської ради» на 2023-2025 роки є:
цифрова трансформація органу місцевого самоврядування;
цифровізація публічних послуг;
розбудова інфраструктури інформатизації в територіальній громаді;
розвиток цифрової грамотності різних категорій громадян;
стимулювання цифрової економіки територіальної громади.

У напрямку цифрової трансформації органу місцевого самоврядування заплановано впровадження інструментів е-демократії, підключення громади до онлайн-інструменту «Платформа СВОЇ», цифровізації туристичних маршрутів, обʼєктів культури та туристичних відвідувань, розвиток геоінформаційної системи містобудівного кадастру й містобудівного моніторингу тощо.

Слід зазначити, що з метою цифровізації публічних послуг Програмою передбачено розширення надання публічних послуг і сервісів у режимі paperless, надання адміністративних послуг населенню через цифрові канали та Дія Центри, забезпечення ЦНАП обладнанням для QR-валідації в Дії / зчитування ID-карток, наявність IVR-системи для обміну інформацією, впровадження електронних інструментів у закладах освіти, забезпечення STEM/STEAM-лабораторіями та компʼютерною технікою.

Розбудова інфраструктури інформатизації в територіальній громаді передбачає забезпечення міської ради, заснованих нею підприємств, установ та організацій сучасною компʼютерною технікою, забезпечення безперешкодного доступу до високошвидкісного Інтернету всіх населених пунктів громади, проведення закупівлі робочої станції для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, розбудова інформаційних систем «безпечне місто», придбання та модернізація технічних засобів кіберзахисту.

Крім того, Програмою також передбачено стимулювання цифрової економіки територіальної громади, зокрема підтримка розвитку IT-сектору та стартапів у громаді, створення платформи місцевого Маркетплейсу Крафтових Продуктів від виробників громади, відкриття центру підтримки підприємництва разом з консалтинговою зоною «Дія. Бізнес» у територіальній громаді, створення 3-D турів об’єктами туристичних відвідувань та закладами туристичної інфраструктури, запровадження технологічних інновацій: мобільні карти, QR-коди в об’єктах туристичної інфраструктури, маркування туристичних маршрутів та упровадження інтерактивної цифрової карти громади, оцифрування музейних фондів.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації