Робочий візит Камінь-Каширського міського голови Віктора Пася до міста Міколайки (Польща)

Дата: 24.03.2023 08:16

На запрошення Інституту Східноєвропейських Досліджень Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась взяв участь у VIII Європейському Конгресі Місцевого Самоврядування, що проходив 06-07 березня 2023 року у місті Міколайки (Польща).

У рамках заходу, його учасники обговорили ефективність коворкінг центру, бізнес-інкубаторів, кластерів, грантів, конференцій та стипендій, як інструментів, які використовуються для підтримки інноваційного бізнесу.

Камінь-Каширський міський голова Віктор Пась взяв участь у таких дискусійних панелях: «Мобільність у міському просторі – як змінити правила так, щоб не «викинути дитину з ванною»; «Роль місцевого самоврядування у представництві держави за кордоном»; «Як ефективно створити бренд»; «Система освіти на рівні місцевого самоврядування та держави – як підвищити якість освіти», «Суспільство, стійке до дезінформації».

Робочий візит очільника Камінь-Каширської територіальної громади Віктора Пася став чудовою нагодою поспілкуватися з бургомістром міста-побратима Мендзижець Підляський Республіки Польща Збігневом Котом.

Віктор Пась подякував польському колезі за співпрацю, надану допомогу під час війни, підтримку польського народу України.

Також очільники громад обговорили про спільні проєкти до Програми INTEREG NEXT УКРАЇНА- ПОЛЬЩА 2021-2027.

Начальник відділу проєктної діяльності та міжнародного співробітництва міської ради Надія Савчук