ЗАПРОШУЄМО на НАВЧАННЯ!

13 Грудня, 2023 р., 14:59
Державна прикордонна служба України запрошує на службу!
12 Грудня, 2023 р., 14:57
Держава підтримує: відтепер учасники бойових дій та люди з інвалідністю внаслідок війни зможуть безкоштовно пройти навчання в закладах професійно-технічної освіти ДСЗ
11 Грудня, 2023 р., 14:54
Наприкінці серпня 2023 року Уряд запровадив програму, за якою роботодавець, що працевлаштував людину з інвалідністю та підготував для неї робоче місце, має можливість отримати компенсацію вартості облаштування такого місця. Передусім слід відзначити, що головна мета програми — посилити зацікавленість роботодавців до працевлаштування людей з інвалідністю і, в свою чергу, надати можливість обмежено придатним громадянам повернутися до активної зайнятості та соціалізуватися.
27 Червня, 2023 р., 14:10
УВАГА!!!! ВАКАНСІЇ!!!
26 Червня, 2023 р., 14:13
Що потрібно знати про підтримку від держави!
23 Червня, 2023 р., 14:58
22 червня 2023 р.  відбулась робоча зустріч директора Камінь-Каширської філії Волинського обласного центру зайнятості Л. Дзямко  та ФОП Березнюк Б. П.
22 Червня, 2023 р., 15:00
  З 1 липня 2022 року держава започаткувала систему мікрогрантів для українських підприємців “єРобота”. Вона спрямована на допомогу у відкритті нової справи та розвитку вже активного бізнесу.
15 Червня, 2023 р., 15:02
Уряд постановою від 18 квітня 2023 р. № 338  затвердив Порядок компенсації ЄСВ суб'єктам малого підприємництва. Цей механізм запрацює вже цього року.