07 Листопада, 2019 р., 14:12
Камінь-Каширська міська рада інформує жителів міста та інших зацікавлених юридичних та фізичних осіб про те, що відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівельної діяльності»  9 грудня 2019 року о 12 год. 00 хв. в кабінеті №125 міської ради в приміщенні адмінбудинку, що знаходиться за адресою: м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, відбудуться громадські слухання з метою врахування громадських інтересів детального плану території для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул.Коніщука, 26 в м.Камінь-Каширський Волинської області (внесення змін).
04 Листопада, 2019 р., 14:11
ДП «Камінь-Каширське лісове господарство» інформує, що будуть проводитися вибіркові санітарні рубки у насадженнях, які зростають на території Камінь-Каширської міської ради, на наступних ділянках:
21 Жовтня, 2019 р., 14:10
Благодійні фонди та громадські організації Каменя-Каширського мають можливість виграти грант на реалізацію свого проекту 30 000 гривень в рамках соціального проекту “Дельта Милосердя” . Проект створено для підтримки благодійних фондів та громадських організацій України.
26 Вересня, 2019 р., 14:07
Камінь-Каширська міська рада інформує жителів міста та інших зацікавлених юридичних та фізичних осіб про те, що відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівельної діяльності»  28 жовтня 2019 року о 12 год. 00 хв. в кабінеті №125 міської ради в приміщенні адмінбудинку, що знаходиться за адресою: м. Камінь-Каширський, вул. Воля, 2, відбудуться громадські слухання з метою врахування громадських інтересів детального плану території будівництва та обслуговування магазину змішаних товарів по вул.Перше Травня, 20 в м.Камінь-Каширський Волинської області.
18 Вересня, 2019 р., 13:55
Камінь-Каширська міська рада повідомляє, що чергова 40 сесія Камінь-Каширської міської ради відбудеться 24.09.2019 р. о 12:00 год. за адресою: м.Камінь-Каширський, вул. Воля, 2.
18 Вересня, 2019 р., 13:54
Камінь-Каширська міська рада повідомляє, що засідання комісії з питань землекористування, будівництва та архітектури Камінь-Каширської міської ради відбудеться у пятницю,20.09.2019 р. об 10:00 год. за адресою м.Камінь-Каширський, вул. Воля, 2
06 Вересня, 2019 р., 13:50
27.08.2019 року о 17.00 год. завершився термін подачі документів на конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків, який було попередньо оголошено на нашому сайті . На підставі відсутності конкурсних пропозицій, комісія, відповідальна за їх розгляд, визнала конкурс таким, що не відбувся та прийняла рішення оголосити про проведення конкурсу повторно (повідомлення про старт прийому пропозицій буде розміщено додатково).
06 Вересня, 2019 р., 13:43
Телеканал "Аверс запрошує взяти участь у телепроекті "Співай за мрію 50+"