ЗАПРОШУЄМО на НАВЧАННЯ!

23 Вересня, 2022 р., 08:26
22 вересня фахівцями Камінь-Каширської районної філії Волинського обласного центру зайнятості проведено робочі зустрічі зі старостами та жителями Видертського, Ворокомлівського, Грудківського старостинських округів Камінь-Каширської територіальної громади. Фахівці районної філії надавали інформацію  щодо можливості отримання безповоротних грантів в рамках програми "#єРобота" на створення власної справи, розширення малого й середнього бізнесу.
21 Вересня, 2022 р., 16:35
nОсновні функціональні обов`язки: Здійснює приймання, зберігання і відпуск товарно-матеріальних цінностей на складі, контролює додержання режимів зберігання, веде облік складських операцій, за необхідності здійснює переміщення продуктів масою 30 кг і більше. §За інформацією звертатися : Камінь - Каширська районна філії Волинського обласного центру зайнятості
21 Вересня, 2022 р., 16:00
21 вересня фахівці Камінь-Каширрської районної філії Волинського обласного центру зайнятості провели робочу зустріч з головою,  старостами, працівниками Сошичненської територіальної громади щодо можливостей участі в державній програмі надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.
21 Вересня, 2022 р., 08:49
Обов’язковою умовою надання мікрогранту є створення 1-2 робочих місць залежно від розміру мікрогранту.
16 Вересня, 2022 р., 08:59
Старт в ІТ
16 Вересня, 2022 р., 08:57
   Розпочали навчання пошукачі  роботи, які за направленням Камінь – Каширської районної  філії Волинського обласного центру зайнятості  проходять курси цільового призначення за навчальною програмою «Сучасні методи та прийоми обслуговування котелень»    ,  повторна перевірка знань за професією «Машиніст (кочегар) котельні»». З подальшим працевлаштуванням  в закладах освіти та інших підприємствах. Навчання проходить  на базі Львівського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та  організовано на замовлення  роботодавця.   Метою навчального процесу є підвищення професійного рівня машиністів (кочегарів)котелень. Під час навчання слухачі отримають знання щодо систем опалення та кондиціонування ,ремонту та технічного обслуговування котлів та іншого опалювального устаткування. Як результат, усі пошукачі роботи будуть працевлаштовані .
15 Вересня, 2022 р., 11:53
!!!Мікрогрант для започаткування бізнесу та розвитку підприємництва
23 Серпня, 2022 р., 14:32
Шановні краяни, з Днем Державного Прапора України! Мирного неба, щастя, здоровя та процвітання!
17 Серпня, 2022 р., 09:04
Київське вище професійне училище будівництва та архітектури
12 Серпня, 2022 р., 14:45
!!!Мікрогрант для започаткування бізнесу та розвитку підприємництва